A 444 információja szerint szerdán délelőtt egy helyi lakos bejelentést tett arról, hogy medvét látott az Acsa melletti erdőben. Ezt az önkormányzatnál kérdésünkre meg is erősítették. Az önkormányzat ezért azonnal lépett, és többek között a Facebookon keresztül figyelmeztette a lakosságot, hogy
“körültekintően járjanak és az erdőt ne közelítsék meg!”
Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.
Már előfizetőnk vagy?