Moszkva: Amíg szankciók vannak, nem lesz gáz

POLITIKA

Ajándékozás

Cikkek ajándékozásához Közösség vagy Belső kör csomagra van szükséged.

Ha már előfizetőnk vagy, jelentkezz be! Ha még nem, válassz a csomagjaink közül!

Dmitrij Peszkovl, a Kreml szóvivője elismerte, hogy Moszkva politikai eszközként tekint a Gazpromra és az Északi-Áramlat-1-re
Fotó: Vlagyimir Asztapkovics/Szputnyik/AFP

Hétfő este a Kreml közölte, hogy az Oroszországot sújtó szankciók feloldása esetén az Északi Áramlat-1-en keresztül újraindulhat Európába a gázáramlás. Addig viszont nem.

Pénteken a Gazprom műszaki problémákra hivatkozva határozatlan időre leállította a gázáramlást a kulcsfontosságú vezetékein.

-33%

Fizess elő most Revoluttal, és olvass tovább!

Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.

Már előfizetőnk vagy?
Jelentkezz be!