A 444 podcastjában Magyari Péterrel és Király Andrással beszéljük át a háború aktuális állását és azt, milyen újabb szankciókra készül az EU. Szó lesz arról, meddig bírhatja még a háborút az orosz és az ukrán hadsereg, elérhetőnek tűnnek-e még Oroszország céljai, és meg tudják-e győzni a nyugati tagállamok Magyarországot az olajembargóról.
A külügyminiszter szerint csak zavarkeltésre jók azok a hírek, hogy változott volna a magyar kormány álláspontja, vagyis nyitott lenne arra, hogy ne vegyen több kőolajat Oroszországtól.
A következő szezonra is érvényben marad a tiltás, nem lesz orosz csapat a Bajnokok Ligájában, és a női és férfi válogatottak sem vehetnek részt a nemzetközi versenyeken.
Vasárnap egy katonai repteret, most többet közt egy egyházi épületet ért rakétacsapás.
Sőt, Novák Elődék rögtön alkotmányt is módosítanának, hogy eltöröljék a mentelmi jogot.
Nem lehet a lábukba lőni, vagy valami? - tette föl a kérdést Trump, amikor 2020 nyarán elözönlötték a tüntetők Washingtont.
Brüsszelben tárgyalnak az EU energiaügyi miniszterei, a német kormány talán hajlik a kompromisszumra, a magyar egyáltalán nem.
Szijjártó Péter ezt a reptérről jelentette be, ahová a parlamentből sietett, hogy a kormány kipcsak kapcsolatait építhesse.
Dízelvonatokat cserélnek majd le ezekkel, évi 18 ezer tonnával csökkentve a károsanyag-kibocsátást
Ennél jóval magasabb lehet az áldozatok száma, de ennyien már biztosan meghaltak.
Ezt állítja a spanyol kormány. Egyelőre nem tudni, ki hallgathatta le a kormányfőt, aki amúgy valószínűleg katalán politikusok lehallgatására használhatta ugyanezt a kémprogramot.
A Mol vezetője szerint legalább két év és többszáz millió dollárnyi befektetés kellene ahhoz, hogy a cégnek ne legyen szüksége orosz olajra.
Az MNB ingatlanos cége nem hajlandó kiadni a szerződéseket, így nem derül ki, hol úsztak el pontosan a költségek Somlai Bálint cégének projektjében, vagy hogy mennyiért vettek bútort az épületbe Matolcsy Ádám gyárától.
Generációk aludhattak a szovjet bomba fölött a Józsefvárosban.
A független képviselő szerint sem a Fidesz, sem a választók nem fogják komolyan venni az ellenzéket, ha az nem veszi komolyan magát, ehhez viszont az kellene, hogy a részvételével ne támogassa a hibrid rezsimet.