Mert amikor mostanában változtattak, az mindig rontást jelentett – magyarázta Kármán András. Az új kormánynak novemberre kell valamit villantania.
A pécsi polgármester szerint pécsi közétkeztetési szerződésekre is kiterjed a nyomozás, márpedig a város csak a Hungasttal áll szerződésben. A cég nem reagált a megkeresésünkre, a kommunikációs igazgató éppen tegnap óta van szabadságon. A tulajdonost állítólag előállították. Bánki Erik közölte: őt nem kereste semmilyen hatóság.
„Orbán példája jól mutatja, hogy azoknak, akik segítik Oroszországot a velünk folytatott háborújában, milyen szégyenteljes lesz a végük.”
A pécsi közintézmények és a Pécsi Sport Nonprofit Zrt. a 2010-es években, a fideszes városvezetés idején a Hungasttal kötöttek közétkeztetési szerződéseket.
Nyolc megye 187 településére került 2015 és 2026 között a rohonci bányából azbeszttel szennyezett kőzúzalék.
A román anyavállalat el akarta adni a magyar cégét egy osztrák vevőnek, de az Orbán-kormány blokkolta az üzletet.
A HVG úgy tudja, hogy többen vádalkut köthettek az ügyben, aminek már legalább négy szála van.
A vállsérülést szenvedett férfi kórházi ellátásra szorult.
Két társadalmi csoportot is találni, ahol a Fidesz támogatottsága már a 10 százalékot sem éri el.
Szombathely-Szőlős és Vép a két érintett helyszín.
A kétmilliárdos vesztegetési ügyben rácsok mögé kerül volt MSZP-s és momentumos pártigazgató, egykori fideszes alpolgármester is.
Most pedig úgy gondolja: „ideje új fejezetet nyitni”.
A Primadonnák című produkció előkészületeit május 23-án függesztették fel a biztonságos, aggályoktól mentes munkakörnyezetre hivatkozva a Csokonai színházban.
„Most pont azok a bábok védik a jogállamiságot, akik 16 éve aláássák” – nyilatkozta a Spiegelnek adott interjúban, amiben mézeshetekről és Trumpról is beszélt.
Igen, az az európai szerv, amit korábban a fideszesek sorosozásra használtak. Magyar Péter máris kommentálta az államfő bejelentését.