9 nap után van ismét több, mint tíz áldozata a járványnak.
Zalában és Fejérben tovább terjed a vírus, Bács-Kiskunban majdnem egy hónap után találtak új fertőzöttet.
Információt nem adtak a polgármestereknek, de tőlük kérdezték meg, hogy mi legyen Budapesttel. Orbán aztán minősítgetni kezdte a láb alatt lévő főpolgármestert.
A bíró hülye, de a hátvédsorunkra lehet számítani.
A miniszterelnök mostanra eljutott odáig, hogy ez már nem is elmélet, hanem maga a gyakorlat.
Mert jobban utánanéznek. Zala megye két idősotthonában pedig 106 fertőzött van.
A 39 új fertőzött majdnem fele zalai.
Rémálom jön, a nézők nélküli foci bajnoka zárt kapus meccseken kénytelen pályára lépni.
Megtaláltuk a miniszter új otthonát, kérdeztünk róla, az Origónak válaszoltak.
Egy hónapja nem voltak olyan kevesen kórházban koronavírus miatt, mint most.
"Mindent megteszek annak érdekében, hogy a Pesti úti szabálytalanságok ne uralja el a belpolitikát" - mondta a Parlamentben április végén. Mit lehet tenni, ha nem hallgatnak rá a környezetében?
A minisztert egy új építésű, II. kerületi, háromszintes házban látják rendszeresen. Amikor mi ott jártunk, a szolgálati autóját is ott találtuk.
Péntekek meglepő adatot közöltek, amitől teljesen lefagytak, és napokig nem mondtak róla semmit. Hétfő este aztán közölték, hogy egy kórház hibázott.
Az országban összesen eddig 32 idősotthonban igazoltak koronavírus-fertőzést.
Egy hete minden nap kevesebb aktív esetet jelentenek a központi régióból. Vidéken 4 napja emelkedik a számuk.