A volt szövetségi kapitány szerint az utánpótlásban sok edző ugyanazt az értéktelen munkát végzi, mint eddig, csak több pénzért.
70 nap után játszottak tétmeccset Magyarországon, Fradi-Debrecen zárt kapuk mögött 2-1.
Három hónap szünet után.
Egy nap alatt 35 új koronást regisztáltak, elhunyt 6 újabb beteg Magyarországon. Először lett több az összes gyógyult száma az aktív betegekénél.
Az összes fertőzöttnek pedig csak 1,3 százaléka gyerek. A magánlaborok is kötelesek jelenteni, ha a teszteken fertőzöttet találtak.
43 új igazolt fertőzött van, de csökkent az aktív esetek száma.
Majdnem négyszeres áron vásárolt az állam lélegeztetőket, hitelből. Kiderült, hogy nem is tudják használni őket.
Nem tartotta be a kijárási korlátozásokat.
Az új építési kiírás erről már nem tesz említést, de állítólag a bontás is része a munkának, amiért Mészáros Lőrincék is versenyben vannak.
Az összes magyarországi koronavírus fertőzés 27 százaléka kötődik idősotthonokhoz.
Van még az országnak olyan pontja, ahol égető szükség van egy új stadionra, de erről már tud a miniszterelnök is, és támogatja, hogy megoldódjon ez a probléma.
A miniszterelnök Facebookjára került ki egy kép a válogatott kávézgató csapatkapitányáról.
A választ elhiszed.
Valahogy kimaradt a napi összefoglalóból.
2019-ben azért fújták le a hokicsarnok építését, mert Garancsi István cége a tervezettnél jóval többért, 25 milliárdért vállalta a munkát.