29 új fertőzött van, abból 18 Budapesten. 5 beteg elhunyt.
Egyetlen új áldozata van a járványnak Magyarországon.
Több focista is kiállt a rendőri túlkapásban meggyilkolt Floyd mellett, az NBI-ben is megjelent a Justice for George Floyd felirat.
Hiába a járványveszély, még az idősek lakásába is bementek.
Két újabb áldozata van a vírusnak.
A pilóta túlélte a balesetet.
Veszélyhelyzetben tilos a gyülekezés, de a szabályt úgy írták meg, hogy szankcionálni nem lehet miatta. Hadházyék esetében azért talált rá módot a rendőrség.
„A suba télen melegít, nyáron hűsít, jó tehát hideg ellen, meleg ellen, de még nyoszolyának is igen megfelelő.” Szinte minden a világhírű magyar túlélőgúnyáról.
Jelentősen csökkent az aktív esetek száma.
A zenés, táncos rendezvényeket továbbra sem engedélyezik.
Lehet, hogy a diplomata útlevél segít bejutni a stadionokba.
Szerintük már korábban megváltoztatták, amit meg kellett.
A Mezőkövesd a Puskás Akadémia után a Fehérvárt is elintézte.
Kezd kiderülni, milyen jogszabályok maradnak, ha a kormány lefújja a veszélyhelyzetet.
Azt mondta, hogy az ellenzék által javasolt három hónap nem lesz elég a rendeleti kormányzásra. Bőven elég lett volna.