Itt a napindító hírlevelünk hétvégi kiadása.
A felfüggesztett uniós forrásokról beszéltek a DK politikusának beszámolója szerint.
A háború oroszországi tálalásában jelentős szerepet betöltő bloggerek között az terjed, hogy őket is ellenőrizni kezdi az orosz médiahatóság.
A fővárosi közművek vezetője szerint nagyobb a baj a vállalati és az önkormányzati körökben, mint ahogy arról sokan beszélnek.
A Heves megyei dohánybolt eladója túlzásnak érezte, hogy a késes támadó a nagyobb üveggel távozzon.
Tüzérségi lövedékeket, páncéltörő fegyvereket és járműveket is küldenek. Szaúd-Arábia pedig 400 millió dolláros humanitárius segélyt küld.
4 és 82 éves áldozata is van már az orosz katonák által elkövetett szexuális erőszaknak Ukrajnában.
Az iparkamarai elnök élesen ment neki a jegybank kamatemelésének, szerinte recesszióba lökik a magyar gazdaságot.
Innentől érvényes a a legfeljebb 5 éves kamatperiódusú jelzáloghitelekre is.
Rendszeresen megtartott gyakorlatról van szó, és a NATO főtitkára szerint a helytelen döntés épp az lett volna, ha a Moszkvával kialakult feszültség miatt lemondják az eseményt.
A 19 éves merénylő két férfit ölt meg. A tömegben ott volt a szlovák köztársasági és miniszterelnök is.
Azaz Orbán Berlinben, továbbá újabb engedmény Brüsszelnek a pénzért és rezsigondoktól mentesített MTVA a 444 napindító hírlevelében.
Arról is beszélt Berlinben, hogy az ukránok pozícióját a legjobban a magyarok értik meg, és hogy Donald Trump lehet a béke reménye Ukrajnában. Elmondta, hogy a februári moszkvai látogatása után érezte, hogy baj van.
A világhírű történész szerint Putyin csapdába került, és ebből nem az atomfegyverek kínálnak számára kiutat.
És még kormányzati standup, az új hidegháborús világrend és Nobel-díjas közgazdász jóslatai a közeljövőről: itt a 444 napindító hírlevelének hétvégi kiadása.