Egy problémával kevesebb.
Itt a 444 napindító hírlevele.
Azaz itt a napindító hírlevelünk.
Agata Angilella, a Damara dalszerző-énekese válogatott dalokat ébredés mellé.
A százmilliárdos közpénzhalomból kitartott köztévénél attól tartanak, hogy a pénz és a kereskedelmi szempontok tönkreteszik a foci örömét.
A Meta zsarolással érné el, hogy ne fogadják el a törvényt, ami után fizetniük kéne a kiadóvállalatoknak.
13 év után nem hosszabbítják meg a szponzorációs szerződést.
A honvédelmi minisztériumnak a magyar emberek biztonsága az első, ezért elmarad az augusztusi esemény.
A Goethe-érmet korábban Heller Ágnes, Tandori Dezső és Eötvös Péter kapta meg Magyarországról.
Áprilisban szivárgtak ki telefonbeszélgetések hangfelvételei, melyek nagyon nehéz helyzetbe hozták Magomed Gadzsijevet.
Kellemes utánzási kísérleteket kívánunk!
Miközben az ismerten szerény körülmények között élő miniszterelnök leszegett fejjel dolgozik az országért, családtagjai rendre milliárdokat visznek haza. Reméljük, ez nem fogja megmérgezni a családi viszonyokat.
Az ismert egészségügyi szakember ismét koronavírusos, de harmadik oltást már biztos nem kér.
A Kossuth Rádiónak adott „interjút” a miniszterelnök.
A Spar, az Auchan és a Penny is veszteséges évet zárt, az Aldi nyeresége csökkent. A Tesco és a Lidl mérlege majd csak júliusban derül ki.