Mongúzok után kémkedik.
Ausztrália és Mexikó után újabb szövetséges államfőnek ment neki keményen az amerikai elnök.
De összesen 75 millió talált utat a Pesti Srácok csinálóihoz. Most már nyilvánvaló, miért rettegnek attól Schmidték, hogy nyilvánosságra kerüljenek a költéseik.
"Nem üldözés, csak igény".
Csak viccelt a legfelsőbb bíróság, és most jelezték: téves volt a reggel kihirdetett ítélet. Ilyen se volt még.
Mi jöhet még?
Van, aki már egy éve könyörög a pénzéért, hiába.
Igen, kedves magyar adófizető, tőled is azért veszi el a pénzt az állam, hogy aztán ilyen pénznyelő őrültségeket finanszírozzon belőle.
De nem veheti meg, amíg a NAV üldözi Gattyánt. Tehát Vajna érdekében áll, hogy lezáruljon az adóvizsgálat.
Az eddig legkomolyabb felmérést vették fel a magyarok jövedelmi helyzetéről, így most már tudjuk, hogy négyszer kellene gazdagabbnak lennünk, hogy felzárkózzunk az átlagos európai szintjére.
A 25. legerősebb szövetégesnek tartanak minket. Csak meg ne tudják, mennyire teljesítjük a NATO-vállalásokat!
Az év eddigi legizgalmasabb, lasszós cowboyos autós üldözésén is túl vagyunk.
Románia vasárnap is megmutatta: minden korábbinál többen voltak az utcán, most már a kormány lemondását követelik.
Orbán, Brexit, Trump, és most ez. Mikor lesz már vége?!