De akkor miért kellett eddig várni?
A külügy szerint az orosz szankciók miatt kereskedünk kevesebbet Ukrajnával.
Putyin is rábólintott, hogy ekkora a veszteség a magyar gazdaságban az orosz szankciók miatt, pedig ez 100% kamu.
Mutatom, elég vicces.
Csatlakoztak a petárdázó focihuligánok, jött a könnygáz.
A népszavazáson nagyon csúnyán elbukna a pályázat. A pestiek harmada még nem írta alá a Nolimpia-ívet, de tervezi.
Rex Tillerson átment, két másik jelöltnél kikerülték a republikánusok a demokrata obstrukciót.
Elég para.
130 magyar játékmackó várja, hogy visszavigyék az év eddigi teherautós visszahívási botrányában.
Putyin hozhatna párat havat lapátolni, jeget törni.
Két-háromszázezer ember ment az utcára, miután a kormány legalizálta a politikusbűnözést.
Az Instagramon történt meg a bejelentés.
A kampányt támogatói adományokból fedezik.