A Várkert Bazárnál öt évig nem sok vizet zavart, most tűnt fel sokaknak, hogy Budapestnek van egy merev bronzpénisze.
Sydney egyik strandján történt az eset.
Hosszú évek óta folyik a jogi csatározás az egykori Néprajzi Múzeum épületének harmadáért, a Kúria költözne ide.
Hirtelen mindenki erről beszél és az összes lap, amit olvasol, pénzért kuncsorog. Nagyban megy közben az orbánozás, pedig baromira nem ez a lényeg.
Maga a CFR tulajdonosa, Ioan Varga jelentette be, hogy a célja egy nagy olasz gólkirály megszerzése.
Régóta jóban vannak.
Hiába volt eredményes a pályázat, a főváros a járványra hivatkozva visszavonulót fújt, a büfékocsik a vírus második hullámának áldozatai.
Konkrét csodát elemez 2020 egyik legjobb magyar cikkében a G7: az MM a 2010-es hatalomváltás óta összes eszközét 141-szeresére, árbevételét 102-szeresére, nettó profitját pedig 58-szorosára növelte.
Pedig ilyen címmel szinte biztosan nem indítottak volna konkurens újságot.
Megőrültek a svédek, a golyót eddig úgy hívták, hogy HÚSGOLYÓ, az új neve az, hogy FŐSZEREP. Szerencsére persze svédül, így úgyse érti senki.
Még a tervezett kajak-kenu központot is elviszik innen, egészen akár a Velecncei-tóig, de a lényeg az, hogy nem pusztítják el a főváros különleges természeti értékét.
A fotelszurkolás után itt a hotelszurkolás. Kibérelték egy stadion mellé épült szálló szobáit és az ablakokból doboltak és skandáltak.
Batizi Benedek félpályán túl kapta meg a labdát, felnézett, aztán jött a csodaötlet.
Pont amikor azt hitted, hogy ennél már nem lehet durvább.
Egy férfinek eltűnt a papucsa. Nem hagyta annyiban, lebuktatta a bűnös rókát.