Közel 16 ezer kórházi fertőzéses esetet regisztráltak 2017-ben Magyarországon.
Akkora pénz ez, hogy a fél Fidesz kellett a bejelentéséhez.
Rétvári Bence szerint egészségtelen volt a két rendszer keverése.
És 41 ezren betegedtek meg az év első felében.
Az Állami Egészségügyi Eszközkezelő Központ szerint erre az elektív műtétek időszerű elvégzéséhez van szükség.
A NEAK közleményben cáfol, az EU-s kártyákra vonatkozik a jogszabálymódosítás. A Népszava szerint ez nem igaz.
A ritka beavatkozást egyetlen helyen végzik, ahol ígérik: időben szólnak, ha rövidülne a várólista.
Csak az osztályvezető maradt.
Szétválasztanák a magán- és az állami egészségügyet.
Az ezredfordulón már volt egy nagy európai járvány.
További 13 városban kifogásolt a levegő egészségügyi helyzete.
Az ügyészség közleményéből kiderül, a szívsebész specialista felelősségét próbálja a nyomozás megállapítani.
A Nemzeti Népegészségügyi Központ felállítása miatt van ahol egyelőre pipettára és gázpalackra se futja.
Ismét indul az egy hónapon át tartó öngondoskodó tréning, ahol a cél megint az, hogy jobban megismerhessük a sóvárgásainkat.
Több százan demonstráltak szombat délután Budapesten a jobb szülészeti eljárásokért.