Egyetlen hónap alatt ötmilliárdot ugrott az összeg.
Javaslom: senki se vegyen levegőt.
Annyira mocskos a város levegője, hogy már korlátozni kéne a forgalmat a Levegő Munkacsoport szerint.
Felmondott a főorvos és a főnővér.
A cél az, hogy mentális és krónikus betegségeknél visszaszorítsák a gyógyszerhasználatot.
Az ápolói és egyéb szakdolgozói állások 30 százaléka is betöltetlen lehet.
Sokan csak azért kaptak kevesebb pénzt, mert a kormány máshogy kezdte mérni az állapotukat.
Cserébe az év végére már időpontot is kapott az osztályon, ahol nemhogy kézfertőtlenítő, de még szappan sincs a vécében.
Az OECD előrejelzése szerint olcsó beavatkozásokkal is sokat lehetne már javítani a helyzeten.
Az immungyengítő gyógyszerek csak fokozták a bajt.
3000 forintot kértek a szülőszobába érkező hozzátartozóktól, mondván: fedezniük kell a védőruha árát.
🚬
Újra itt az öngondoskodás hazai ünnepe, a Száraz November. Idén ráadásul a nők alkoholfogyasztására fókuszálva.
A zimbabwei projektet a szükség hívta életre, de mára világszerte másolni kezdték.
A magánegészségügy remekül kiegészíthetné az államit, de nem ez történik, helyette Magyarországon két egészségügyi rendszer működik párhuzamosan, egymás mellett, pedig egyhez sincs elég orvos.