Benyújtotta a miniszter a nagy egészségügyi reformcsomagját, ami durva becslések szerint 1000-1500 milliárd forintba kerülne - írja a Népszava.
Betegbiztonsági és higiénés szempontból sem találja alkalmasnak azokat. Pedig korábban 30 intézményben még örültek is a felajánlásoknak.
Egy rákos férfit kezeltek lutéciummal, ami egy hónappal később alacsony szinten kimutatható volt az égetéshez használt berendezésen, ideértve a sütőt, a vákuumszűrőt és a csontmorzsolót.
Kásler miniszter hétfőn ünnepelte a várólisták rövidülését.
Az intézmény nem árulja el, hogy mi lett az adománnyal.
Arról nem kérdeztek, hogy az emberek a hálapénz átadását is büntetnék-e.
Azért kiugróan magas nálunk az amputációk száma, mert nem tudják időben kezelni az érbetegségeket.
Ezzel bekerültünk az európai középmezőnybe.
Az EMMI egyik főosztályvezetője kerül a helyére.
A betegség előretöréséért nagyban felel egy vallási szekta, melynek tagjai úgy tartják, a gyógyszerek károsak.
Egy-egy betegségben viszonylag kevesen szenvednek, de van vagy 6-8 ezer kór.
A mentőszolgálat elismerte, hogy emberi mulasztás miatt érkezett későn a mentő a Nyugati-pályaudvarhoz.
A mentésirányító és a mentésvezető hibázott, a vizsgálat idejére felfüggesztik őket.
A Nemzeti Népegészségügyi Központ szerint a városban "nem javasolt huzamosabb ideig a szabadban tartózkodni."
A minisztérium elismerte, hogy "az altatáshoz más szakterületről is alkalmaznak orvosokat."