A gyermekorvosok egyesületének elnöke attól tart, ha ilyen gyorsan öregszik tovább az állomány, egyszerűen ki fognak halni az orvosok.
A minisztérium a Kúriához fordult, mert továbbra sem akarja közzétenni azt, hogy melyik intézményben mennyien betegedtek meg.
A februári adatok szerint 344 háziorvosi rendelőben tartósan nincs orvos, több mint 50 praxist az elmúlt évben zártak be.
Az amerikai gyógyszerhatóság hallgatott a szakértők ajánlására, engedélyezték a partidrogként népszerű Ketamin orvosi alkalmazását.
Végre igazán önfeledten kacaghatunk a Röhög a kórház-sorozat legújabb darabján. Reméljük, összeforr!
Betiltották a szellőztetést a Honvéd kórház plasztikai sebészetén, innen csak az olvassa tovább az újabb vicces kórházi sztorinkat, akinek nincsen jó szagmemóriája!
Még korai lenne azt mondani, hogy meggyógyult, de ez így is nagy eredmény.
A szakdolgozóhiány az igazán nagy probléma a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara szerint.
A Heim Pál Kórház botránya kellett az kormányzati intézkedésekhez.
Új rendszer indul, melyben büntetés jár, ha egy orvos nem a lehető legkorábbi időpontot adja ki egy betegnek.
A kórházat nemrég újították fel, de erre a részlegre már nem jutott pénz.
A jegybank versenyképességi programja szerint mindenki eldönthetné, mennyi pénzzel száll be a pénztárba.
Az argentin jogvédők szerint emberkínzás történt.
Tavaly óta tovább rontottunk, már csak Romániát és Albániát előzzük meg a betegek véleményére alapozó listán.
Furcsa indokkal nem hajlandó használni a civilektől kapott kempingágyakat a Heim Pál.