A 24. órában voltunk a katasztrófa előtt, de Németh Szilárd figyelmeztett: már nem egy Soros van, hanem sok kicsi!
Végre nem fogják szalvétával az alufóliasisakot!
A közrádió készségesen megkérdezte a "Soros-témákról", a nemzetbiztonsági bizottság alelnöke pedig beszélt fodrász szalonok pletykaközpontjáról, botrányról és káoszról, végül eljutott oda, hogy ellenfelei elrontották az életüket.
Az emberiség története a körülöttünk lévő világ megismeréséről szól. Pedig a semmi kutatása legalább ilyen érdekes, hiszen talán még kevésbé érthető.
„Az akarok lenni, ami akkor voltam, mikor az akartam lenni, ami most vagyok” – reppelte negyed évszázaddal korábban Geszti Péter.
„Kell a CEU, kell a TASZ, Orbán Viktor hülye flrffffffffffffff”- idézte a filozófus a tüntető fiatalokat.
A végén a :) teszi fel az i-re a pontot.
Ha egy ember egész életében vak volt, de hirtelen látni kezd, vajon felismeri látásból a veszélyes dolgokat?
Magyar filozófusok szóltak, hogy mégis mi az a Magyar Művészeti Akadémia, és a neves külföldi előadóknak nem tetszett, amit megtudtak róla.
Egyelőre nem tudni, miért graffitizték ezt fel Akureyri híres evangélikus templomára.
Ha azt mondom, hogy az évi 225 milliárdnyi közbeszerzést elnyerő ellen-Csányi Sándor alcsútdobozi sajtósa, Zsohár Melinda kőkemény profi, akkor még nem is mondtam semmit.
A legavatottabb ember elárulja, mi végre élünk itt a Földön.
Erről beszélt a miniszterelnök a Vigadóban.
Alekszander Dugin, Putyin főideológusa nevezi nihilistáknak a nyugati liberálisokat. És most már Orbán Viktor is.