Nem elég, hogy az egész mezőny leggyengébb csapata volt a tunéziai, a búcsúmeccsükön még egy bizarr incidenssel is észrevétették magukat.
Irán szövetségi kapitánya, Amir Ghalenoei azt mondta, hogy nem kíván olyan „dolgokról beszélni, amelyek nem léteznek”.
És nem a besült fideszes választási csodafegyverre gondolunk, hanem arra, hogy Edward Norton valójában magában beszélve szurkolta végig az amerikai vereséggel végződő összecsapást.
De miért látjuk jóval kevesebbet a VAR-t ezen a világbajnokságon?
A dél-amerikaiak a sírból hozták vissza a meccset, még ha Németország nem is játszott jól. Az E csoport második helyén Elefántcsontpart végzett, amely története során először jutott be a kieséses szakaszba.
„I’m from Bosnia, take me to America” – énekelte a Dubioza Kolektiv régi slágerében, Džekóék pedig a Katar elleni győzelemmel történelmi meccsre készülhetnek, szinte biztosan a házigazdák ellen.
A stadion átépítése miatt törmelékek és munkagépek között készül Svédország a Japán elleni, továbbjutásról döntő utolsó csoportmeccsre.
A vuduzás csak a Ghána elleni meccsre szólt, igaz, azon kifejezetten hatásosnak bizonyult, az angol válogatott sztárja kihagyott egy óriási helyzetet.
Kevin és Austin lett a vb két főnézője: egy Times Square-en felállított üvegfülkéből nézik végig mind a 104 meccset, miközben tartalmakat készítenek a szurkolóknak.