Olyan volt a horvát csapat, mint egy tragikus sorsú akciófilmhős: tudja, hogy a vesztébe rohan, viszi a teste, a szíve előre, de nem tudja elkerülni sorsát.
Önmagukat és történelmüket megalázó nagy csapatok, béna és durva kicsik. Hány csapat volt egyáltalán ezen a vébén, amit ne verne meg simán egy Villarreal vagy egy West Ham? Ezek voltak a játékosok, akiket még nézni is rossz volt a 2018-as világbajnokságon.
Őrült éjszakát töltöttek az utcán a francia és a horvát szurkolók is.
Szép emlék lesz, ha otthon előveszi. Ha nem kell leadni a Kremlben.
Az argentinok szövetségi kapitányának 2022-ig volt szerződése, de a vébé után nem volt maradása.
Táncolva és énekelve bizonyították be, hogy ha világ nem is, ők szeretik az edzőjüket.
Deschamps szerint sem játszottak jól, de mentálisan nagyon erősek voltak.
Az idén úgy tűnik a nagy döntőkre jut egy óriási potya.
A francia és a horvát elnök is bőrig ázott.
Tombol a tömeg.
A lefújás utáni pillanatok.
De a horvátok nem adták még fel, és a franciák kapusa is segített nekik egy óriási potyával.
Spanyolország pedig a legsportszerűbb csapat.