Különösen alávaló gesztus ez attól a nemzettől, ami folyamatosan saját fairsége hangoztatásával megy minden más futballnemzet idegeire.
A brüsszeli és a párizsi metrótársaságok fogadtak egymással a meccs eredményére. A brüsszeliek vesztettek, de állták a szavukat.
It's going home, it's going home. England's going home!
"Horvátok az utcákon!" - hirdeti öles címben az index.hr. Minek is cifrázni, ez volt!
Vida egy puszival tette jóvá. A fotós aztán publikálta a rakás alján készített képeit.
Horvátország története legnagyobb sikerét érte el.
És a végén a horvátok nyernek.
És még nem is nyerték meg a vébét.
Egy lépésről találta el a kapufát.
Fordítottak a horvátok az elődöntőben.
Trippier csavarta be egy szabadot.
A 70. percig a horvátok nem nagyon csináltak semmit, aztán nagyon beindultak.
105 millióért engedi el a Real, négy évig 30 milliót kap, mégis lehet, hogy megéri az olaszoknak.
A francia válogatott 19 éves csatára 2 perc alatt csinált magából totális idiótát.