Ráadásul a levegő is botrányosan lehűl.
Kis jéggel.
Az egyik pillanatban még sütött a nap, aztán lezúdult a jég. Sopronban egy teljes utcát elöntött a víz.
Jót tett a városnak a kedd esti csapadék.
A beszédek elhangzása után elkezdett szakadni az eső, és dörögni az ég, több ezer ember menekült el a Kossuth térről szárazabb helyre. Ezután a Parlament lépcsőjénél a rendőrsorfal előtt indult skandálás.
1901 óta nem mértek ilyen forró áprilist Magyarországon, most jön egy pillanatnyi enyhülés.
Csak északkeleten eshet.
De 26-27 fok lesz a maximum péntekig minden nap.
Minden magyar rekordot megdöntött.
Belecsapunk a 30 fokba.
32 fok, fiam.
Délutántól indulnak be a gomolyfelhők.
31,4 fok volt Kelebián.