Tré idővel indul a hétvége.
Az egész országra figyelmeztetést adott ki a meteorológia felhőszakadások miatt.
Tegnapra és tegnapelőttre is esőt mondtak, talán ma is megússzuk, de azért jobb felkészülni. Gomolyfelhők tuti lesznek!
De az ország keleti felén már hétfő délután jöhetnek a zivatarok.
Legalábbis az ország nagy részén.
Sapka, sál.
Volt valami jó a kora esti zuhéban.
Szerdán Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében szakadhat majd le igazán az ég, de esni máshol is fog.
Nem látni a tölcsér alját, így nem lehet száz százalékos biztonsággal megmondani, hogy tornádót vagy tubát látunk-e.
A főváros mellett több megyében is leszakadhat az ég.
Felhő, eső.