És nem lesz több öt foknál.
Az ország javában fagy. Igen, Nyírbogáton is.
Ennyit a busókról.
Az ország középső részén a hószállingózás sem kizárt.
Szombaton meg csak simán undorító lesz az idő.
Csintalan Sándor-ábrázolási kísérlet az Eiffel-torony előtt.
És esik. És egész nap ez lesz :-(
Tetszettek volna inkább a nyári játékokra kimenni!
Vagyis jó hideg lesz, többfelé a maximumok is alig haladják meg a fagypontot.
Odafönt remekül megmarad a hó.
A helyiek meg hónyuszit építenek.