LOL.
A nagy fagyban több helyütt is meghibásodtak a biztosítóberendezések.
Ez lesz az év leghidegebb éjszakája.
A havazás betemette az utat két zalai település között, de szerencsére már ott a segítség.
Néhol mínusz 15 fokra ébrednek honfitársaink.
Hétvégéig marad a metsző hideg.
Országszerte lehetnek gondok a közlekedésben.
Közben a rekordhideg is marad.
Esik a hó az Isztrián, a legtöbb tengerparti városban pedig nulla fok alatt van a hőmérséklet.
Tél Tábornok megint ugrott egy seggest a magyar tengerbe.
A Magyar Közút előre szólt.
Csak nem fagyunk meg addig.
Kékestetőn a nappali maximum -10 fok alatt volt, 1986 óta nem volt ilyen hideg.
Nálunk szibériai hideg van, de a Föld legészakibb meteorológiai állomásán 6,1 fokot mértek.