Az organikusok.blogspot.hu posztja pár óra alatt letarolta a Facebookot.
Fejenként 500 fontos kártérítést követelnek.
2015. június 15-től jöhet a havi előfizetési díj azoknak, akik nem akarnak reklámot.
Független bíróságok helyett önjelölt házmesterek, csendőrök és portások döntik el, mit szabad az interneten, és mit nem. És ha megszeged a szabályaikat, a közösségi szájtok úgy kitiltanak az internetből, hogy sose találsz vissza.
Egy hihetetlen, igazi XXI. századi történet.
A miniszterelnöki megbízott sikeresnek és eredményesnek nevezte a konzultációt. Májustól júliusig 20 kérdésben minden 14 éven felüli magyar szavazhat.
Bár elég béna, és ronda is.
Alekosz után most Schobert Norbert Norbi Update írt a Facebook-vezérnek, hogy állítsa már le magát.
Jól vigyázz, kit választasz, nehogy véletlenül túléld.
A zalaegerszegi polgármester stikában átírta a Facebookon a Veress Áron elnökségére vonatkozó bejegyzést, az Ifjúsági Tagozat nagy erőkkel töröl. De porszem került a gépezetbe.