Veszélyeztetné a közfeladataik ellátását.
Jó hír viszont, hogy március 13-a óta nem oltottak be ennyi embert.
Már szerdán nyilvánosságra hozhatják az új, szigorúbb szabályokat, melyek nagy vesztese Nagy-Britannia lehet.
Szerinte „kulcsfontosságú hiba” volt, hogy sokáig nem foglalkoztak a fertőzés tünetmentes terjedésével.
Napokkal azután jelentették ezt be, hogy a fővárosi kormányhivatal fogyasztóvédelmi eljárást indított ellenük.
A szakellátásokat csak kivételes esetben vehetik igénybe a betegek.
Rossz volt a kupak a fiolákon.
Az USA-ban, ahol sok államban ténylegesen be kellett zárkózniuk otthonaikba az embereknek, havi csaknem egy kilót is magukra szedhettek.
Minden szakmai irányítási jogkör átkerül hozzájuk.
A fertőzés első tüneteinek megjelenésénél lehetne adni a betegeknek.
Soron kívüli oltást szeretnének a közlekedési dolgozóknak.
A bevásárlóközpontokat és a plázákat egyedileg szabályoznák.
Pedig ez fontos adat, mert a kormány szerint ez mutatja meg a járvány elleni védekezés sikerét.
A járvány legfontosabb fejleményei.
Azokba a felvakba, ahol nincs háziorvos, mobil egységeket küldenek.