A Médiahatóság szerint akkor sincs gond a híradók kiegyensúlyozottságával, ha 11 kormánypárti álláspont mellett egy ellenzéki sem fér el egy témában.
Völner Pál szerint az igazságügyi miniszternek nincs hatásköre az Európai Ügyészséghez való csatlakozásért összegyűjtött 680 ezer aláírás ügyében.
Talán meg akarták vigasztalni a kormányt.
🤝🤦
Ha Handóból idén nyáron alkotmánybírót csinálna a Fidesz, azzal két problémájukat is megoldanák.
A hatóságok már ott tartanak, hogy akkor is elkenik a parkolási-ügyeket, ha a fideszes polgármesterek tesznek feljelentést.
Jegyzői beleegyezéshez kötötték volna a közterületen zajló aláírásgyűjtést, de az MSZP fellebbezett a döntés ellen, és nyertek a bíróságon.
Ha bíróság elé akarják vinni a DK-s politikust, az ügyészségnek valószínűleg elölről kell kezdeni az egész eljárást.
A rendszerváltás óta nem volt olyan kritikus helyzet az igazságszolgáltatásban, mint ma. A 444 videója a legfontosabb szereplőkről és konfliktusokról, a magyar politika szándékairól, és a kormány mozgásterét korlátozó nemzetközi gazdasági érdekekről.
Itt a trailer.
Hat órás abszurd tárgyalással folytatódott az ellenzéki képviselők közmédia ellen indított pere a III. kerületi bíróságon.
Ezúttal az Európa Tanács mért csapást a nemzeti szuverenitásra, felszólította ugyanis a hatóságokat, hogy mihamarabb biztosítson kompenzációs jogorvoslatot a túlzottan elhúzódó polgári és büntetőjogi eljárások érintettjeinek.
„Az Alaptörvény értékrendje szerint a nincstelenségre, a hajléktalanságra senkinek nincs joga, ez az állapot nem az emberi méltósághoz való jog része” – közölte az AB.
Nem fizették ki neki, amit a bíróság ítélt egy hazugságért.
A bíróság a sorszám nélküli parkolójegyek és az MSZP-Fidesz összefogásról szóló anyagainkról döntött. A javunkra.