Már a legliberálisabb európai politikusok is úgy látják, hogy szabályozni kell. Ha a milliárdok életét meghatározó techcégek továbbra is csak a profitra optimalizálnak, abból még a mostaninál is nagyobb baj lehet.
A Kúria helybenhagyta a Nemzeti Választási Bizottság határozatát, ami elutasította a kifogást, amit Karácsony Gergely nyújtott be Gulyás Gergely szavai miatt.
Elektronikus kérdőíven válaszolhatnak a bírósági dolgozók, hogy egyetértenek-e Handó elképzeléseivel.
A Budakeszi önkormányzatnál mintha nem akarnák, hogy a választás előtt nyilvánosságra kerüljenek a település vezetőinek vagyonnyilatkozatai.
Egy 2018-as választási videó legutolsó kockáján látszik véletlenül, honnan kérik be támogatóik adatait a választási kampány hajrájában telefonálgató fideszes politikusok.
Az ítélet előtt az utolsó tárgyalási napot tartották az ellenzéki képviselők MTVA ellen indított perében.
Hatályon kívül helyezték az akkori figyelmeztetést.
Egyre több helyen ismerik fel, hogy a totális megfigyelés veszélyes. De kordában lehet-e tartani ezt a technológiát?
A tavaly ősszel elkövetett gyilkosság után a nő öngyilkosságot kísérelt meg, majd Szolnokra utazott.
Az MTA elnöke szerint alkotmányellenesen vették el az akadémiai vagyont.
A független Szél Bernadett, a jobbikos Potocskáné Kőrösi Anita és Bősz Anett, a liberálisok képviselője járt a déli határon.
Szél Bernadett független képviselő feljelentette a magyar államot, mert éheztetik a tranzitzónában a menekülteket. A rendőrség közölte, hogy ez törvényes. Szél most panasszal élt.
Az országban több helyen is nyomást gyakorolhattak a Magyar Bírói Egyesület tagjaira, hogy lépjenek ki a szervezetből.
Hárommillió forintos bírságot szabott ki a NAIH, miután a Handó Tünde által kinevezett elnök törvénytelenül listázta a bírókat.
Azt mondja, ideje eloszlatni pár félreértést a témában.