Nálunk minden rendben van – bezzeg Nyugat-Európában vagy Brazíliában egyáltalán nincs.
A demonstrálók sem feltétlenül maradnak adósok.
Megvan a menekülőkártya.
Legalább hárman vesztették életüket eddig az augusztusi hőhullámban.
Részvénymanipuláció és megvesztegetés miatt
Miután a polgármester „autoriter lépésnek” nevezte, hogy Trump közölte, „közbiztonsági vészhelyzet” miatt be kell vetni a katonaságot.
Egyszer már majdnem kibabrált vele egy kócsag, de azt az esetet még megúszta.
Petr Pavel szerint annyi baj legyen, úgyse volt kapcsolata a kínai elnökkel.
Orbán szerint ez hülyeség, mégis ezt tervezik :(
A legvitatottabb rendelkezést – ami egy növényvédőszer újbóli bevezetését célozta – viszont kiszedték a törvényből.
A Tisza Párt elnöke egy lengyel interjújában azt mondta, Magyarországon nincs demokrácia – az orosz gázról viszont nem nagyon akar lemondani.
Nemcsak a medúzákra érdemes figyelni a Fekete-tengeren.
Ukrán kézen lévő területekről azonban Trump javaslata ellenére sem akar lemondani, mondta európai szövetségeseinek.
Mivel az ország súlyos munkaerőhiánnyal küzd az Ukrajna elleni háború miatt, Moszkva egyre inkább Phenjanra támaszkodik.
27-ből 26-an álltak ki amellett, hogy a békéről nem lehet dönteni Ukrajna nélkül. Szijjártó az oroszokkal egyeztetett, Magyarország pedig kimaradt.