Épül-szépül a posztsimicska médiapiac.
Ilyen ez az illiberális szólásszabadság.
A francia lap, aminek a szerkesztőségét januárban terroristák lemészárolták, azon is tud nevetni, amin senki sem.
Bencsik András, Bayer Zsolt és nagyon sok nyugdíjas azért vonult a szerkesztőség elé, mert a lap szögesdrótból Hitler-bajuszt rajzolt Orbánnak.
Внушающий ужас!
Szerintük ezzel le van zárva az ügy. Bocsánatot azért nem kérnek.
Homofób, xenofób, nem mindegy? A Comment:com szúrta ki, hogy a kicsit irányt vesztett simicskista tévécsatorna hétfő esti híradójában kicsit összekeveredtek a dolgok.
Megtalálják?
Amerikai, brit, lengyel, horvát, olasz és spanyol lapokban szedik ízekre a magyar kormányt.
Az absztrakt tömeg fenyegető, az egyéni tragédiákon pedig lehet sajnálkozni.
Szeptember 27-én, vasárnap lesz megint az "Itthon vagy! Magyarország, szeretlek!" rendezvénysorozat és egész napos műsor.
Címlapszemle.