Sacrebleu!
Szerda este tartották a Kiosk nevű budapesti szórakozóhelyen a jogi/gazdasági fekete lyukba zuhant TV2 18. születésnapi buliját, ahol a Blikk beszámolója szerint Simon Zsolt és Yvonne Dederick azt mondták, hogy
Csütörtökön ketten is azt mondták, hogy övék a TV2. Hogy lehet ez?
Az internet és Kína nyírta ki a képeket. Mint kiderült nélkülük többet lehet keresni.
Vagy legalábbis annak sajtószobája, illeve Hajdú Péter.
A Simicskához közel álló milliárdos az ATV-nek adott telefonos interjút, amiben azt állította, hogy Yvonne Dederick és Simon Zsolt 2 napja tudomásul vették, hogy övé a csatorna.
A Megapolis Media Zrt. ki is rúgta azokat, akik el akarták adni a TV2-t.
Csak egy a baj: lehet, hogy nem is az övé a csatorna, hanem már a Simicska-birodalomhoz tartozik.
A buli sokkal többe fáj, mint arra számítani lehetett, és nagy kérdés, kik vezetik majd a tévét.
Nesze neked, független média. Maradt még valami, amit nem a kormány irányít?
Ő ugyan nem venné meg, de a kormányzat megbízta a feladattal.
Rekord példányszám lehet a címlapi interjú miatt.
Nem mindenre jut az évi 80 milliárdból, na.