Hankó nyíltan üzenetértékű látogatása nem az idegenszívűeknek szánt üzenet, hanem a saját tábornak szól. Nekik üzeni, hogy elég legyen a művészi értékről meg hasonlókról való nyivákolásból. Meg a szakmázásból. A megalázott rendszerhű művészek ezt a kioktatást egy kultuszminiszternek kinevezett gyógyszerésztől kapják meg.
Nemhogy a demokráciák, de a többi önkényuralmi rendszer lakóihoz képest is szívunk. Nem is tudom, mit művelnének ezért Magyarországon Lawrence Wonggal.
Csak ne legyenek szem előtt. Mármint a lecsúszott, hajléktalan vagy szegény, közterületen hőbörgő dizájnerdrogosok. A javaslat úgy egyensúlyoz, hogy miközben elégedetté teszi a drogokról mit sem tudó kormánypárti szavazókat, annyira azért ne idegenítse el a fiatal, a témát ismerő választópolgárokat.
Hol él ez az ember, és főleg, hol adja ki magából a piafelesleget vagy a romlott ételt?
Hogy mi a friss alaptörvény-módosítás értelme? Ha csaj vagy, úgyse értenéd, mert hülye vagy. Gond nélkül csinálnak Krisztusból bohócot, ha a választási mateknak az tesz jót.
Orbán Viktor joggal szédeleghet. 2025-re ő lett a világ egyik legbefolyásosabb politikusa. Két nagyhatalom vezetőjének is fontos embere. Diadalünnep helyett mégis aggódhat, mert elkövette karrierjének egyik legnagyobb hibáját. És amióta hatalomra került, a nemzetközi fronton sem mennek zökkenőmentesen a dolgok.
Prémium állampapírja nagyjából félmillió magyarnak van vagy volt, közülük 13 embernek átlagosan fejenként 9,5 milliárd forintnyi. Az állam horribilis, 1400 milliárdos kamatot fizet ki ezekre a megtakarításokra – és ezt az összeget az ország teljes lakossága termeli meg.
Nincs jobb a fideszes sporthumornál.
Annyira utálják az Uniót, hogy lélekben kontinenst váltottak.
Láttam orvosokat, ápolókat, egyet-egyet ránk, 44 betegre. Kimerülten, 24 órás ügyeletben, tanácstalanul, magukra hagyva.
A DK önmagát íróként is exponáló elnöke összekeveri a „leplez” jelentésű „tussol" és a „vízsugárral tisztálkodik” jelentésű „tusol" igét, emiatt azzal vádolva az Anyaszentegyházat, hogy az hosszú időn át zuhanyozásra kényszerített egy csomó papot.
Ez az SZDSZ szimbolikus vége: a libsik legsajátabb műfajában, az Aláírásgyűjtésben verte le őket a szélsőbb, a Fidesz holdudvara, az álbaloldal és Havas Henrik koalíciója.
Bárki bármit gondoljon az ellenzéki üstökösről, abban megegyezhetünk, hogy már a gyermekköltőként toporzékoló Ferenc miatt megérte, hogy porondra lépett.
Úgy tűnik, a magyar politikai kommunikáció egy ideig tényleg csak péniszes utalgatásokból fog állni. De hogy fogunk ezután banánturmixot inni?
Amikor megtudtam, hogy valami hátborzongató betegség helyett csak sérvem van, először szinte csalódottságot éreztem. Aztán olyan szörnyű dolgok történtek, hogy most már arra ítélném az összes kormánytagot és vezető fideszest, hogy életük végéig csak magyar állami kórházban kezeltethessék magukat.