A hétfő reggeli baleset 15 sérültje közül még hárman vannak kőrházban.
A gyanú szerint „vasúti közlekedés veszélyeztetése” történt.
A metró csak holnap reggeltől jár újra a teljes vonalon.
Beérték egymást és koccantak. 10 ember megsérült.
Átalakítják a megálló feletti épületet.
A 2-esen egy kilométer 5,6 milliárdba, a 3-ason 7,2 milliárd forintba kerül. De!
Durva: a 2-es és a 4-es metró ajtajai nem fognak kinyílni maguktól.
Németországi forrásokból tudtuk meg.
Amikor délután 49 utast kísértek ki a Keleti pályaudvarra, az utasok fegyelmezetten, pánik nélkül hagyták el a szerelvényt és az alagutat.