Sehol máshol nem adják drágábban az Iphone X-t.
Áfacsökkentést és állami sörstratégiát akarnak.
Csökkent a net áfája :)! Mégis pont ugyanannyit kell fizetni :(!
Sikerült utánajárni az új áfatörvénynek.
A kasszarendszer nem alkalmas.
Viszlát, svéd húsgolyó!
24 hónapig havi ötezer forint adókedvezményt kapnak. Az összesen két év alatt 120 ezer forint. Ha négy család összeáll, két év után már ki is jön belőle egy helikopterezés!
A cél az, hogy ha az embereknek elromlik egy eszközük, ne újat vegyenek, hanem javíttassák meg inkább.
Hát ott, ahol a legmagasabb az áfa, szóval alap, hogy nálunk!
Te mit tennél Irén helyében?
Minden liter árából 40 forint mehet áfacsalásra.
Népszerű látványosság volt a parlament környékén haladó tehénmenet. Ha ráadásul a szlogeneket is értették volna!
2017-re alaposan átszabják az adókat.