Megjelent Ákos új kislemeze, benne a maró gúnnyal átitatott Helyreigazítás című dal, amit egyetlen firkász sem tesz zsebre!
Helyreigazítás című dallal jelentkezett a két legenda.
Mert az Operaház pár régi Ákos-számot szeretne felhasználni a kádáros kamaradrámához, de erről még nincs se szerződés, se engedély, csak véletlenül és túl korán került ki a hír a honlapjukra.
Ami egy "történelmi áttűnés lesz" Ókovács Szilveszter igazgató koncepciója szerint. Méltóbb nem is lehetne.
Valami véget ért, hiszen minden, aminek kezdete van, véget is ér. De ez is csak egy új kezdet: Ákos 50 milliót ad Böjte Csabának gyermekmentésre.
Ákos talán nem is gondolta, hogy emiatt bíróság elé kerülhet.
Szerződést hosszabbítottak a feminista Magyar Telekommal.
Aznap hosszabbították meg a kormány-Telekom keretszerződést, amikor nyilvánosan arról beszéltek, hogy mindent felmondanak a multival.
Sejteni lehetett, hogy a kormánynak csak a szája jár, amikor közölték, hogy minden Telekom-szerződést felbontanak, mert a Telekom felmondta a maradi ostobaságokat nyilatkozó Ákos szponzori szerződését.
A kormány mindenféle hülyeséget jelentgetett be, ezzel egy napon belül is nagyon megrángatták a Telekom árfolyamát. A jegybank szerint azonban nincs semmi látnivaló.
Nem találtak gyanúsat.
A kormány kedvenc magyar művésze, akiért még élő mobilinternetelőfizetésüket is lemondták, 2014-ben 576 milliós mérlegfőösszeg mellett 97 millió forintos nyereséget termelt.
Hómantól Habonyig minden a helyére kerül.
Rózsi szerint Ákos még finoman is fogalmazott.
Előre megmondjuk, miről fognak szólni az ünnepi ebédek a következő pár napban.