A "lopásgátló" népszavazás mögé már 72 civilszervezet állt be.
A Magyar Idők nagy cikket írt arról, hogy a kereskedelmi dolgozók, de sőt, még a nagyáruházak is mennyire elégedettek azzal, hogy vasárnap nem dolgozhatnak.
A frakcióvezető szerint már legalább kétmillió aláírást szedtek össze a kvóták ellen.
"Szívesen, akár éjjel kettőkor is!" - válaszolták a közmunkások.
Nagyhatalom lettünk pontozott vonalakban és repitollakban.
A Hír TV kérdezte a miértekről Mészáros Lőrinc reneszánsz embert is, de nem kaptak választ.
Maga Mészáros Lőrinc figyelte, hogy rendben menjen a dolog. Nem volt egyszerű, de csapatmunkával végül meglett!
Vona Gábor azt is megkérdezné az állampolgároktól, hogy mit gondolnak a korrupcióról.
Kósa Lajos és Pelczné Gáll Ildikó aláírásokkal fegyverkezik a „modern kori invázió” ellen.
Tavaly Marcaliban ráborította az aláírásgyűjtő pultot a helyi szocialistára, Harján Dávidra, és a barátnőjét is meg akarta ütni. Most csak pártfogói felügyelet alá helyezik.
Túlbuzgó dolgozók akarták biztosítani a kitiltott és a korrupcióval hírbe hozott elnököt tűzön-vízen át tartó támogatásukról.
Ne rohanjanak azonnal tankolni, inkább maradjanak otthon, és várják békében a pártok aktivistáit, hogy aláírásukkal támogathassák a jelöltek állítását az októberi önkormányzati választásra!