Ezt most mondta ki a Kúria. Kiderült, hogy a bíróság vérvétel és szonda nélkül is megállapíthatja valakiről, hogy bepiált, akkor is, ha kormánypárti képviselő.
A tavalyi siker után idén is jön a hónap, amikor sokan vállalják, nem nyúlnak alkoholhoz. A cél nem az, hogy utána se igyanak többet, hanem hogy jobban megismerjék magukat, illetve az alkoholhoz fűződő viszonyukat.
Annyira berúgott az augusztusi melegben, hogy egy bokorba esett és elaludt. És nem örült a segítségnek.
Pedig a hivatalos rendezvényen a hivatalnokok nem is piálhattak volna.
Igen, Lawrence kocsmai verekedésbe keveredett Budapesten, amit most mesélt el egy tévéműsorban.
A szer eddigi tesztjei ígéretesek.
A Fidesz országgyűlési képviselőjét választotta új tagjává a jászsági pálinka lovagrend.
Erre a függőségre még nincs gyógymód.
Ez kétszer annyi mint a világátlag.
Azon aggódott, hogy ha munka közben becsapna egy felest, akkor beraknák a Népszabadságba. Mibe, miniszterelnök úr? Mibe?
Jó helyre gurulnak az adófizetők forintjai. Dicsértessék!
A Száraz November résztvevői meséltek tapasztalataikról: jobb alvás, jobb közérzet, baráti cikizések.
Jön a Száraz November, ahol pont ez a cél. Arról, hogy mit adhat ez nekünk, valamint az alkoholkultúránkról, a kábítószerek megítéléséről és az örömforrásainkkal szembeni álszentségünkről beszélgettünk Dávid Ferenccel, a Kék Pont munkatársával.
Médiaügynökség találta ki a 25 éves párizsi fiatalt, hogy egy fontos társadalmi üzenetet vigyenek át vele.
A bizottsági elnökről azt beszélik Brüsszelben, hogy már reggelihez is konyakot iszik.