Bevallotta, hogy részt vett az 'incidensben', de hangsúlyozta, hogy ő nem rasszista.
Miközben rágyújtottak a "rasszisták vagyunk, rasszisták vagyunk, mi így érezzük, így érezzük nagyon jól magunk!" nótára.
Wenger meglökte Mourinhót, amaz pedig elkapta emez nyakkendőjét. (Kattintani csak erős idegzetűeknek ajánlott!)