Hiába lenne Trumpnál egy fokkal jobb, ha Amerika megint megválasztana egy celebet, az egy újabb lépés lenne a rossz irányba.
Ez van, ha az ember a népszerű lányok bulijára megy el a menő lányok bulija helyett. Nagyot kellett volna ütnie az idei gálának, de még Oprah Winfrey sem menthette meg.
Más kötelezettségei vannak, indokolta távolmaradását levelében az énekes.
Sosem néztem volna bele egy totál érdektelen Kreatív-cikk fotógalériájába, a B2B Award díjátadójáról, ha nem látom meg egy díjazott tombolását a Facebookon.
Négy pontban és négy gifben rántják le a leplet arról, miért volt nagyon ciki Orbán Viktor szereplése az Aranylabda-gálán. Ennél cikibbet péntek este már nem fog látni.