Nem baj, úgyse vette volna át a kitüntetést. A fideszes kerületi vezetés díjazta volna a korábban 20 évig polgármester Gegesyt, aki párszáz szavazattal bukta az idei választást.
Posztumusz.
A bajor település botrányosan, csak másodjára vonta vissza a diktátor címét.