Több tucat érvénytelen aláírást adott le.
Hatvanezer, haha. Félmillió!
Legalábbis ennyire adták le a jelölő szervezetek az ajánlásokat, de a többségét még nem vették nyilvántartásba.
Mindezt úgy fogalmazta meg, hogy Magyar Péter nevét le sem írta.
A baloldali pártok együtt ünnepelték május 1-jét a Városligetben. A politikát és vurslit szürreális módon vegyítő rendezvényen rezignáltan szemlélte az egykor befolyásos MSZP-elit, ahogy pártjukat végleg felfalja Gyurcsány Ferenc.
A Medián friss mérése szerint minden régi ellenzéki párt bezuhant, míg Magyarékra már 24 százalék szavazna. A Fidesz visszaesése korlátozott, 46 százaléka van.
A Jászapátiban politizáló Ungvári Istvánt a nyílt utcán támadták meg, mondta Dobrev Klára.
Sok volt a mondanivaló, na.
Válaszolta arra a kérdésre, hogy nem kellett-e volna 2006-ban az őszödi beszéd eseményei után lemondania, vagy most hátralépnie, ha már a Fidesz láthatóan az ő nevével operál, ha politikai ellenfeleit akarja „lemészárolni”.
Arra utal, hogy Magyar a pénteki tüntetésen azt mondta, kiáll vitázni Dobrevvel, „bár galambokkal nem szeret sakkozni”.
A DK EP-képviselője a 444-nek beszélt arról, hogy Magyar szalámizná az ellenzéki pártokat. Az offshore-ozó Ráczné Földi Juditban pedig maximális a DK bizalma.
Ez a harc már az ellenzék vezető ereje címért megy.
Nagy kérdés, hogy a Szeretgomnak sikerül-e a 2010-es Tétényi Évához fogható jelöltet találni a fideszes városban. Baloldali ellenzéki pártok lényegében már nincsenek.
A DK jelöltjei viszont valóban indulnak a kerület egyéni körzeteiben önkormányzati képviselő-jelöltként – közölte a párt, ami szerint ez sem „ráindulás”, hiszen nem született semmilyen megállapodás, ami ezt kizárná.
Az összes olyan egyéni választókörzetben indulnak, ahol lesz kutyapártos jelölt is.