Az amerikai alelnök szerint nagy előrelépés történt az amerikai–iráni tárgyalások első fordulójában.
Algásodik és oszlik róla a festék, az elnök szerint vandálok tehetnek róla.
Az új kolumbiai elnök egyébként amerikai állampolgár is, mivel sokáig Miamiban élt és dolgozott.
Irán továbbra is állítja, a szombati izraeli támadás miatt lezárták a Hormuzi-szorost, amit az Egyesült Államok továbbra is tagad.
A legnagyobb világhatalom elnöke megszavaztatta a követőit, arról, hogy az ICE nevű kormányszervet átkereszteltesse-e NICE-ra, csak azért, hogy az újságírók ettől totálisan megőrüljenek.
Annyira berágtak, hogy az olasz külügyminiszter az amerikai útját is lemondta.
Egyre drágul Trump szerelemprojektje, ami az eredeti tervek szerint magánadományokból épült volna.
Pete Hegseth szerint lesznek olyan országok, amelyek elbuknak az USA felülvizsgálatán, és lesznek olyanok is, amelyek kiváló eredménnyel teljesítenek. Sokakat J. D. Vance müncheni kioktatós beszédére emlékeztetett Hegseth kirohanása a brüsszeli NATO központban.
A halálozási ráta növekedésének okait nehéz pontosan feltárni, de vannak arra utaló aggasztó jelek, hogy a fogvatartottakat nem megfelelően őrzik, és nem kapnak időben segítséget.
A nyilatkozatot mindkét elnök aláírta, de a legfontosabb kérdésről, Teherán atomprogramjáról még tovább tárgyalnak.
A megállapodás szerint egyebek mellett megnyitják a Hormuzi-szorost, Iránnak pedig soha nem lesz atomfegyvere.
Orbán Brüsszelben próbálja megnyugtatni patrióta szövetségeseit, a neki nem tetsző kérdéseket egy-egy szóval üti el.
Az amerikai elnök kedden a G7-csúcson azt mondta, Benjamin Netanjahunak „felelősebben kellene viselkednie Libanonnal kapcsolatban”.
Okvetlenül javítanának az ukrán légvédelmi képességeken is.
Lehetőleg magát az elnököt is. Öt férfit vett őrizetbe az FBI, az összeesküvést napokkal az esemény előtt leleplezték.