Pont akkor, amikor Orbán minden eddiginél keményebben nekiment az oroszellenes szankcióknak.
Hatalmas adatközpontok épülnek, négy év alatt 500 milliárd dollárt költenek erre.
Állítása szerint február elsején lépnek életbe az új vámszabályok. Korábban 25 százalékos vámmal fenyegette meg Mexikót és Kanadát.
Közel egyperces videóban és angol nyelvű posztban fejtegeti, hogy az uniós szankciók csak nekünk, Európának rosszak.
Trump minden érintettet feltüzelt, a dán külügyminisztert is.
Pedig ez fontos alkotmányos alapvetés. Korábban sok magyar is élt ezzel a lehetőséggel.
Trump egyik első elnöki rendeletével döntött a WHO otthagyásáról, öt éven belül már másodszor. A döntés drámai hatással lehet a világjárványok ellen küzdő szervezet számára, miközben egyáltalán nem látni, mit nyerhet vele az Egyesült Államok.
„A »mindenki Hitler« betámadás már nagyon unalmas.”
Szijjártó rendre azzal büszkélkedik, hogy régi jó barátja az Egészségügyi Világszervezet főtitkára, és nem győzi dicsérni a WHO-t. Trump viszont az ellenségének tekinti a szervezetet.
Ha nem veszünk több amerikai olajat, Európát is megvámolja.
Eljött a M.A.G.A. ideje!
A milliárdos techguruk a jelek szerint még kabinetjének tagjainál is fontosabbak.
Beszélni akar az orosz elnökkel, de még nincs konkrét randevú.
Drill, baby, drill, a fúrás az új szopás. Trump egy sor zöldpolitikát is felmond az elektronos autók támogatásától a szélerőművekig.
A hivatalba lépett elnök egyik első dolga volt aláírni a rendeletet, amivel otthagyják az Egészségügyi Világszervezetet.