Rogán minisztériuma 379 milliót adott, a többit az NKA-tól és a Bethlen Gábor Alapkezelőtől kapták.
Az alapítványoknak és egyesületeknek ezentúl be kell számolniuk arról, hogy kiktől kapnak pénzt. Ha cégtől kapnak, akkor a cég tulajdonosait kell megnevezniük.