emlékmű

Az egyiptomi katonai rezsim emlékművet állít azok emlékére, akiket lemészárolt

Nem viccelek, az egyiptomi hadsereg támogatásával működő kormány tényleg szobrot akar avatni november 19-én a Tahrír téren, hogy megemlékezzen a 2011. november 19-i mészárlásról. Amit az egyiptomi hadsereg és rendőrség követett el, amikor az egyiptomi katonai rezsim ellen tüntetők közé lövetett.

Király András
külföld 2013. november 18. 11:21

A köztéri káosz és önkény új budapesti jelképe: Szűz Mária

Szűr Mária!! A politikai pártok olyan köztérpolitikába kezdtek bele, amelynek a levét évtizedekig ihatjuk!

hetiBeton
Egyéb 2013. november 13. 11:59
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége