Nem viccelek, az egyiptomi hadsereg támogatásával működő kormány tényleg szobrot akar avatni november 19-én a Tahrír téren, hogy megemlékezzen a 2011. november 19-i mészárlásról. Amit az egyiptomi hadsereg és rendőrség követett el, amikor az egyiptomi katonai rezsim ellen tüntetők közé lövetett.
Szűr Mária!! A politikai pártok olyan köztérpolitikába kezdtek bele, amelynek a levét évtizedekig ihatjuk!