Ha egyszer kész lesz, 2019-ben.
A Drogellenes Világnapon mutatja be a Kék Pont a Ferencvárosba elképzelt Felépülési Központ terveit.
Budapest önkormányzata tervpályázatot írt ki építészeknek, tervezzék meg a jövő pavilonjait. Hiába a sok jó terv, simán lehet hogy az egészből semmi nem lesz.
A nagy ötlet, két légy egy csapásra, íme a műanyag flakonokból készült házfal, ami egyszerre oldja meg az emberiség két nagy problémáját.
Ha Tbilisziben járnak, mindenképpen nézzenek be hozzánk!
Észak-koreai építészek tervezték meg a jövő városait. Úgy, hogy nem sokat tudhatnak a jelen építészetéről, és még soha nem hagyhatták el a kegyetlen diktatúrát.
Pedig a pályázaton nem ő nyert, tervei pedig titkosak. Az iraki kormány mégis őt akarta.
Évtizedekre tesznek tönkre köztereket. Sok parkoló, olcsó burkolatok: megtorpant Budapest élettel telítése.
Tükrökkel és ledfalakkal alakult át a régi viskó.
A ferences rend mentheti meg a Magyar Szentföld-templomot.
Az országos főépítész feltehetően egy kukkot sem ért a Múzeumi Negyed körül felmerült aggályokból. Szövegértelmezés a hetiBeton blogon.