A botrányoktól dagadó épület nem kellett a Belügyminisztériumnak a kiürítés után.
A robogós akcióval a lefoglalt telefonját és a számítógépét akarta visszaszerezni.
„Nemcsak Bukarest fog rendezettebbnek tűnni Budapestnél, hanem Új-Delhi is.”
Az ágazat teljesítménye sem szívderítő, de évek óta nem látott rossz adat jött az egyéb építmények (utak, hidak, közművek) építéséről. Utoljára a covid idején volt ennyire rossz a helyzet.
Tavaly május óta csak egyszer volt nagyobb az éves visszaesése, mint most.
Legalább 700 ember sérült meg, többen meghaltak.
Okozott már apróhirdetés akkora felbolydulást, mint amikor Esterházy Péter családja piacra dobta az író legendás rómaifürdői házát? Ez volt a magyar irodalom egyik nagy társasági és buliközpontja, ahol az impozáns növényzet és a zegzugos helyiségek között 36 éven át kavarogtak vidám káoszban gyerekek, kutyák, nagynénik, nagybácsik, unokatesók, szerzetesek, barátok és művészkollégák. Végigjártam.
Miután a most induló évad végén a színház befejezi a működését.
„A saját épületeit osztogassa a kormány” - mondta például Niedermüller Péter.
Gaziantep tartomány Nurdagi járásának polgármesterét szintén előállították.
Fűtés nélkül is 22-26 fok lesz az épületben.
Apafi Mihály erdélyi fejedelem mikropéniszétől Matolcsy Ádám barátjának bankszámlájáig: szédelegve jártuk be a 13-20 milliárd forintból készült új múzeumot, ahol robotok várnak az ajtóban, és a Moszkva tér főszereplője kalauzolja a látogatókat.
Lejárt az ideiglenes védelem.
A tervekhez képest jelentős késéssel, másfélszeresére drágult kivitelezés után megnyílt a kormány új nemzeti gigaprojektje, ami egyben a Városliget kapujának szerepét is betölti. Minden igyekezet ellenére a belbecs nem nyűgözött le annyira, mint a külcsín.
Eddig is sok vita volt arról, hogy érdemes-e lebombázott régi épületeket eredeti formában újraépíteni. Most viszont pokoli merénylet készül a jó ízlés ellen.