A 24.hu szerint a gyermekotthonban botot is használtak fenyítő eszközként.
A fehérorosz elnök szombaton élesen bírálta a tüntetők egyházi támogatását, és szankciókat helyezett kilátásba.
Több csoport össze is csapott a rendőrökkel.
Az 53 éves férfit őrizetbe vették.
600 ezer forintnyi értéket vittek el tőle.
A férfi azt állítja, hogy azért ütött, mert a lánynak kényszerképzetei voltak.
Az UNICEF jelentése szerint köztük 12 millió a gyerek.
Azt mondja, nem is ivott sokat, mégis filmszakadás volt. Abban viszont biztos, hogy nem tört Bernadett életére.
Hiába kérték sokan a Frontex vezetőjét, hogy ne adja a nevét a magyar határőrök erőszakosnak tartott fellépéséhez, tovább támogatta őket.
Kettőtől tizenkét évig terjedő szabadságvesztést is kaphat.
Denverben a DNS-technológia vezetett sikerre.
Az ügyészség börtönt kért a 27 éves férfire, aki egy félig földbe vájt, külterületi helyiségben sanyargatta élettársát.
Egyre nehezebb megállni a dolgot, de van két dolog, ami önuralomra sarkallja a Fidesz frakciót.
Bagdadban és Naszírijában is elszabadult az erőszak.
Irakban kedd óta tüntetésnek a munkanélküliség, a kormányzati korrupció és a hiányos közszolgáltatások miatt. Eddig legalább 100 halott és több mint 6000 sebesült van.