Brüsszel szerint át kell térni a klíma-, illetve szén-dioxid-semleges gazdaságra, ami növelni fogja a betöltendő munkahelyek számát, és hatással lesz a munkaerőpiac egész szerkezetére, a munkahelyek megoszlására és a szükséges készségekre is.
Az év első felében a Németországban előállított energia 44 százalékát megújuló energiaforrásokból nyerték.
Így építettünk magunknak 7,5 kilométer veszteséget négyszázmilliárdért. És jön majd a többi is. Rossz beruházásról gyorsan döntenek a politikusok, aztán az adófizetők évtizedekig fizethetik a hülyeség árát.
Hiába mondja Áder János, hogy mind elpusztulunk, nem figyel rá a magyar.