Szabó Csaba megpróbálta az intézmény „fenntartói státuszának” megváltoztatását.
Horváth János Sándort unokatestvére Sztojka Attila államtitkár nevezte ki 2024-ben a Társadalmi Esélyteremetés élére.
A miniszter új megbízott igazgatót nevezett ki a Szent Imre Kórház élére azonnali hatállyal, közben Bedros J. Róbert közölte, régóta eldöntötte, hogy nyugdíjba megy a hónap végén.
Bayerné Matusovits Andrea a múlt héten mondott le a tisztségről.
A szakszervezetek szerint Ókovács bosszúból rúg ki embereket.
Forsthoffer Ágnes házelnök megköszönte Such György munkáját, ugyanakkor új szakmai elképzeléseket szeretne megvalósítani, amik alkalmazkodnak „a rendszerváltás felé támasztott bizalomnak”.
Sokba kerültek.
A szülők jelzésére felmentették, feljelentették és még az intézmény öt másik dolgozóját is megrovásban részesítették.
Polgár Csaba Kásler Miklós távozása után 2018-ban lett főigazgató.
Az egyik gyermek már a „levétel határán áll” a gyermekkórház főigazgatója szerint.
A régi munkatársa helyett mást választott.
A miniszterelnök „lényeglátó ”, „iránymutató ” gondolatait idézi.
A döntés szakmai körökben megrökönyödést keltett.
Ha ismét őt nevezik ki, akkor negyedszázadot tölthet a múzeum élén.
Az RTL tudósítása szerint több ezren tüntettek.